.
.
 
 
. .
Obwodowe Komisje Wyborcze
.
. . Komisje wyborcze . .
. .
. . . . . . . . . . . . . . . .
Polska / Warszawa 1 / legionowski / Legionowo, m.
Legionowo, m.
Nr okręgu wyborczego: 4
Teryt: 140801
Typ gminy: gmina miejska
Statystyka
Liczba mieszkańców: 50337
Powierzchnia: 13.60 km2
Zaludnienie: 3701 os/km2
Statystyka w wyborach
Liczba uprawnionych: 40636
Liczba obwodów: 23

      gmina wiejska
- siedziba dostępna dla osób niepełnosprawnych
- protokół komisji obwodowej jeszcze nie nadszedł
- pokaż protokół komisji obwodowej
 
      teren wiejski w gminie miejsko wiejskiej
 
      teren miejski w gminie miejsko wiejskiej
 
      gmina miejska
. . Typy obwodów głosowania . .
. .
. . . . . . .
Typ obwodu Liczba
Powszechny223
Zakład pomocy społecznej10
razem 23 3

. . Obwody głosowania . .
. .
. . . . . . . . .
Numer Siedziba Typ Granice obwodu głosowania
1Powiatowy Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych ul.Targowa 73APowszechnyNieObejmuje obszar od ulicy Kolejowej w kierunku północnym po granicy miasta z gminą Jabłonna wzdłuż granicy miasta z gminą Wieliszew w kierunku południowo ? wschodnim do ulicy Orzechowej, w kierunku południowo ? zachodnim do ulicy ks. kard. Stefana Wyszyńskiego przez ulicę Granitową do ulicy Kolejowej wzdłuż torów (od nr 82 do końca ? strona parzysta) w kierunku północno ? zachodnim.
2Przedszkole Miejskie Nr 1 ul. Olszankowa 'E'PowszechnyNieObejmuje obszar od ulicy Aleja Róż po północnej granicy miasta z gminą Wieliszew w kierunku południowym równolegle do ulicy Władysława Sikorskiego, w kierunku zachodnim przez ulicy Tadeusza Wardenckiego (od nr 46 do nr 82 ? strona parzysta) do ulicy Orzechowej.
3Zespół Szkolno Przedszkolny ul. Jana Pawła I 2PowszechnyNieObejmuje obszar od ulicy gen. Władysława Sikorskiego (od nr 11 do nr 15 ? strona nieparzysta) po północnej granicy miasta z gminą Wieliszew w kierunku południowym wzdłuż ulicy Kolejowej (od nr 2 do nr 80 ? strona parzysta) do przejazdu kolejowego Warszawa Zegrze przy Kompleksie 103, wzdłuż torów w kierunku zachodnim do ulicy ks. kard. Stefana Wyszyńskiego, ulicą Granitową do ulicy Tadeusza Wardenckiego (od nr 2 do nr 44 ? strona parzysta) w kierunku wschodnim do ulicy gen. Władysława Sikorskiego, wzdłuż ulicy gen. Władysława Sikorskiego do północnej granicy miasta z gminą Wieliszew.
4Zespół Szkół ul. Zegrzyńska 3PowszechnyNieObejmuje obszar od rozjazdu torów kolejowych Warszawa Zegrze do ulicy Piaskowej, ulicą Piaskową w kierunku południowo ? wschodnim do Alei Sybiraków w kierunku południowo ? zachodnim, następnie w kierunku południowo ? wschodnim, w kierunku południowo ? zachodnim (omijając zabudowę mieszkaniową) do torów kolejowych Warszawa ? Nasielsk, wzdłuż torów w kierunku zachodnim do rozjazdu torów kolejowych.
5Zespół Szkół ul. Zegrzyńska 3PowszechnyNieObejmuje obszar wzdłuż torów kolejowych Warszawa Nasielsk po granicy miasta w kierunku północno ? wschodnim po granicy miasta z gminą Nieporęt do ulicy Zegrzyńskiej (od nr 2 do końca ? strona parzysta), do ulicy Zegrzyńskiej (nr 31) w kierunku północno ? wschodnim do Alei Sybiraków, w kierunku północno ? wschodnim do ulicy Piaskowej i do torów kolejowych.
6Przedszkole Miejskie Nr 11 ul. Zegrzyńska 9PowszechnyNieObejmuje obszar od torów kolejowych Warszawa Nasielsk w kierunku wschodnim, w kierunku południowo ? wschodnim między budynkami przy ulicy Zegrzyńskiej 5 i ulicy Zegrzyńskiej 73, w kierunku północno ? wschodnim do ulicy Strużańskiej, w kierunku południowo ? wschodnim równolegle do ulicy Strużańskiej do granicy miasta z gminą Jabłonna, do torów kolejowych Warszawa Nasielsk w kierunku północno ? wschodnim.
7Przedszkole Miejskie Nr 3 ul. Zegrzyńska 71PowszechnyNieObejmuje obszar od ulicy Zegrzyńskiej (od nr 5 do nr 29 ? strona nieparzysta) plus obszar od ulicy Grudzie po północno ? wschodniej granicy miasta z gminą Nieporęt, w kierunku południowym po granicy miasta z gminą Jabłonna, w kierunku północno ? zachodnim do ulicy Strużańskiej, do ulicy Grudzie w kierunku północno ? zachodnim.
8Szkoła Podstawowa Nr 1 ul. Zakopiańska 4PowszechnyNieObejmuje obszar od torów kolejowych (w kierunku Warszawy) do ulicy Granicznej w kierunku południowo - zachodnim po granicy miasta z gminą Jabłonna, do ul. Wiejskiej w kierunku północno-wschodnim po ulicy Warszawskiej (od nr 1 - strona nieparzysta) do torów kolejowych.
9Dawna siedziba Urzędu Miasta Legionowo ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 3PowszechnyTakObejmuje obszar od torów kolejowych (w kierunku Warszawa) w kierunku południowo ? zachodnim do ulicy Warszawskiej (od nr 2 do nr 54 ? strona parzysta) w kierunku północno ? zachodnim przez ulicę Wyspiańskiego, w kierunku północno ? zachodnim przez ulicę marsz. Józefa Piłsudskiego w kierunku północno ? zachodnim do ulicy Jagiellońskiej, do ulicy Kazimierza Wielkiego w kierunku północno ? wschodnim do torów kolejowych (w kierunku Warszawa).
10Urząd Miasta Legionowo, ul.marsz.Józefa Piłsudskiego 41PowszechnyTakObszar obejmuje od ulicy Warszawskiej (od nr 56 do nr 62 ? strona parzysta) w kierunku południowo ? zachodnim do ulicy Ogrodowej, w kierunku północno ? zachodnim do ulicy Królowej Jadwigi po północno ? wschodniej stronie bloku przy ul. Królowej Jadwigi 4, w kierunku zachodnim po wschodniej stronie bloku przy ulicy Aleja 3 Maja 33, w kierunku północno ? wschodnim po północno ? wschodniej stronie bloku przy ulicy Hubala 3, w kierunku północno ? wschodnim po południowo ? wschodniej stronie bloku przy ulicy Hubala 1, w kierunku południowo ? wschodnim ulicy Józefa Sowińskiego, do ulicy marsz. Józefa Piłsudskiego (od nr 31 do nr 45 ? strona nieparzysta), w kierunku południowo ? wschodnim, przez ulicę Edwarda Dietricha i Wyspiańskiego do ulicy Warszawskiej.
11Szkoła Podstawowa Nr 2 ul. Jagiellońska 67PowszechnyNieObejmuje obszar wzdłuż ulicy Kolejowej do ulicy Parkowej (od nr 2 do nr 16 ? strona parzysta) w kierunku południowo ? zachodnim, w kierunku północno ? zachodnim do ulicy Lwowskiej w kierunku południowo ? zachodnim, w kierunku północnym po granicy miasta z gminą Jabłonna do torów kolejowych.
12Przedszkole Miejskie Nr 2 ul. Jagiellońska 40PowszechnyNieObejmuje obszar wzdłuż torów kolejowych (w kierunku Warszawy) do przedłużenia ulicy Kazimierza Wielkiego w kierunku południowo ? zachodnim do ulicy Jagiellońskiej, w kierunku północno ? zachodnim do ulicy Zygmunta Krasińskiego, w kierunku południowo ? zachodnim do ulicy Jana III Sobieskiego, w kierunku północno ? zachodnim do ulicy Parkowej (od nr 1 do nr 27 ? strona nieparzysta), w kierunku północno - zachodnim do torów kolejowych.
13Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 ul. Królowej Jadwigi 11PowszechnyTakObejmuje obszar od ulicy Zygmunta Krasińskiego w kierunku południowo ? wschodnim po południowo ? zachodniej stronie bloku przy ulicy Zygmunta Krasińskiego 71 w kierunku południowo ? zachodnim do ulicy Królowej Jadwigi, w kierunku południowo ? wschodnim po zachodniej stronie bloku przy ulicy Jana III Sobieskiego 12, w kierunku północno ? zachodnim do ulicy Zygmunta Krasińskiego plus obszar od ulicy Jana III Sobieskiego po ulicy Rycerskiej w kierunku południowo ? zachodnim do ulicy Prymasowskiej po granicy miasta z gminą Jabłonna, w kierunku północno ? zachodnim do ulicy Lwowskiej (strona nieparzysta), w kierunku północno ? wschodnim równolegle do ulicy Jana III Sobieskiego , w kierunku południowo ? wschodnim do ulicy Rycerskiej.
14Administracja Osiedla Sobieskiego ul. Jana III Sobieskiego 47APowszechnyNieObejmuje obszar od ulicy Królowej Jadwigi po południowo-wschodniej stronie bloku przy ul. Jana III Sobieskiego 12 do ulicy Husarskiej w kierunku południowo-zachodnim po południowo-zachodniej stronie bloków przy ulicy Hetmańskiej 5 i 7, w kierunku północno-zachodnim od ulicy Mieszka I, po granicy miasta z gminą Jabłonna w kierunku północno-zachodnim, do ulicy Rycerskiej (od nr 1 do końca - strona nieparzysta), w kierunku północno- zachodnim ulicą Jana III Sobieskiego (od nr 43 do nr 105A - strona nieparzysta) do ulicy Parkowej, w kierunku południowo- wschodnim do północno-wschodniej strony bloku przy ulicy Jana III Sobieskiego 12.
15Klub Scena 210 ul. Husarska 12PowszechnyNieObejmuje obszar od ulicy Jana III Sobieskiego w kierunku południowo ? zachodnim do ulicy Jerzego Siwińskiego, w kierunku południowo ? zachodnim do granicy miasta z gminą Jabłonna po ulicy Listopadowej do ulicy Mieszka I w kierunku północno ? wschodnim po północno ? zachodniej stronie bloku przy ulicy Mieszka I 15, w kierunku południowo ? wschodnim po południowo zachodniej stronie bloków przy ulicy Hetmańskiej 7 i 5, w kierunku północno ? wschodnim do ulicy Jana III Sobieskiego.
16Szkoła Podstawowa nr 7 ul. Królowej Jadwigi 7PowszechnyNieObejmuje obszar od ulicy Królowej Jadwigi do ulicy marsz. Józefa Piłsudskiego w kierunku południowo ? zachodnim do ulicy Jana III Sobieskiego w kierunku północno ? zachodnim, w kierunku północno ? wschodnim po południowo ? wschodniej stronie bloku przy ulicy Jana III Sobieskiego 12 do ulicy Królowej Jadwigi.
17Miejski Ośrodek Kultury ul. Cypriana Kamila Norwida 10PowszechnyNieObejmuje obszar od ulicy marsz. Józefa Piłsudskiego w kierunku południowo-wschodnim do ulicy Warszawskiej (od nr 64 do nr 80 - strona parzysta), w kierunku północno-zachodnim po południowo-zachodniej stronie bloku przy ulicy Jana III Sobieskiego 15, w kierunku północno- zachodnim do ulicy Zwycięstwa, w kierunku północno-zachodnim po północno-zachodniej stronie bloku przy ulicy Jana III Sobieskiego 29, w kierunku północno-zachodnim do ulicy marsz. Józefa Piłsudskiego.
18Klub Blok 411A ul. Wilanowska 1PowszechnyNieObejmuje obszar od ulicy Warszawskiej (od nr 82 do końca - strona parzysta) w kierunku zachodnim po granicy miasta z gminą Jabłonna, w kierunku północno - wschodnim po zachodniej stronie bloku przy ulicy Jana III Sobieskiego 29, w kierunku południowo - zachodnim do ulicy Zwycięstwa, w kierunku północno - zachodnim równolegle do ulicy Jana III Sobieskiego, w kierunku południowo - wschodnim po południowo - zachodniej stronie bloku przy ulicy Jana III Sobieskiego 15, w kierunku północno - wschodnim do ulicy Warszawskiej.
19Gimnazjum Nr 3 ul. Władysława Broniewskiego 7PowszechnyNieObejmuje obszar od ulicy Jagiellońskiej w kierunku południowo ? zachodnim po południowo ? wschodniej stronie bloku przy ulicy Kazimierza Wielkiego 31, do ulicy Broniewskiego w kierunku południowo ? wschodnim, w kierunku północno ? zachodnim po południowo ? zachodniej stronie bloku przy ulicy Broniewskiego 5, w kierunku południowo ? zachodnim do ulicy Józefa Sowińskiego, w kierunku północno ? zachodnim do ulicy Zygmunta Krasińskiego, w kierunku północno ? wschodnim do ulicy Jagiellońskiej.
20Przedszkole Miejskie Nr 6 ul. Władysława Broniewskiego 3PowszechnyNieObejmuje obszar od ulicy Jagiellońskiej wzdłuż ulicy Aleja 3 Maja w kierunku południowo-zachodnim do ulicy gen.Józefa Sowińskiego, wzdłuż ulicy gen.Józefa Sowińskiego w kierunku północno-zachodnim do ulicy Kazimierza Wielkiego, wzdłuż ulicy Kazimierza Wielkiego w kierunku północno-wschodnim, wzdłuż północno-wschodniej ściany budynku przy ul.Władysława Broniewskiego 4, w kierunku północno-wschodnim do ulicy Władysława Broniewskiego, wzdłuż ulicy Władysława Broniewskiego, w kierunku północno-zachodnim, w kierunku północno-wschodnim do ulicy Jagiellońskiej po południowo-wschodniej ścianie budynku przy ul.Kazimierza Wielkiego 31 do ulicy Jagiellońskiej, wzdłuż ulicy Jagiellońskiej w kierunku południowo-wschodnim do ulicy Aleja 3 Maja.
21Żłobek Miejski ul. ppłk. Edwarda Dietricha 1PowszechnyNieObejmuje obszar od ulicy Aleja 3 Maja wzdłuż ulicy Jagiellońskiej w kierunku południowo-wschodnim do ulicy marsz.Józefa Piłsudskiego, wzdłuż ulicy marsz.Józefa Piłsudskiego w kierunku południowo-wschodnim do ulicy gen.Józefa Sowińskiego, wzdłuż ulicy gen.Józefa Sowińskiego w kierunku północno-zachodnim do ulicy Aleja 3 Maja, wzdłuż ulicy Aleja 3 Maja w kierunku północno-wschodnim do ulicy Jagiellońskiej
22Liceum Ogólnokształcące ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 26PowszechnyNieObszar obejmuje Od ulicy Józefa Sowińskiego w kierunku południowo ? wschodnim do południowo ? wschodniej strony bloku przy ulicy Hubala 1, w kierunku południowo ? zachodnim do północno ? wschodniej strony bloku przy ulicy Hubala 3, w kierunku południowo ? zachodnim do ulicy Królowej Jadwigi, włączając blok przy ulicy Królowej Jadwigi 4, w kierunku północno ? zachodnim do północno ? zachodniej strony bloku przy ulicy Zygmunta Krasińskiego 75, w kierunku północno ? wschodnim do ulicy Józefa Sowińskiego.
23Dom Pomocy Społecznej "Kombatant", ul.Jagiellońska 71Zakład pomocy społecznejNieul.Jagiellońska 71 Dane statystyczne Akty Prawne Organy wyborcze Komitety wyborcze i Kandydaci Frekwencja Wyniki Szukaj Komunikaty Wykonawca