.
.
 
 
. .
Obwodowe Komisje Wyborcze
.
. . Komisje wyborcze . .
. .
. . . . . . . . . . . . . . . .
Polska / Poznań / poznański / Tarnowo Podgórne, gm.
Tarnowo Podgórne, gm.
Nr okręgu wyborczego: 7
Teryt: 302117
Typ gminy: gmina wiejska
Statystyka
Liczba mieszkańców: 19596
Powierzchnia: 101.40 km2
Zaludnienie: 193 os/km2
Statystyka w wyborach
Liczba uprawnionych: 15521
Liczba obwodów: 10

      gmina wiejska
- siedziba dostępna dla osób niepełnosprawnych
- protokół komisji obwodowej jeszcze nie nadszedł
- pokaż protokół komisji obwodowej
 
      teren wiejski w gminie miejsko wiejskiej
 
      teren miejski w gminie miejsko wiejskiej
 
      gmina miejska
. . Typy obwodów głosowania . .
. .
. . . . . . .
Typ obwodu Liczba
Powszechny95
Areszt śledczy10
razem 10 5

. . Obwody głosowania . .
. .
. . . . . . . . .
Numer Siedziba Typ Granice obwodu głosowania
1Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna 5, Tarnowo PodgórnePowszechnyNieObwód obejmuje część sołectwa Tarnowo Podgórne w granicach: północnej strony ul. Poznańskiej do skrzyżowania z ul. Szkolną, wzdłuż zachodniej strony ul. Szkolnej do skrzyżowania z ul. 23 Października, wzdłuż południowej strony ul. 23 Października w kierunku zachodnim do granicy administracyjnej sołectwa.
2Świetlica Wiejska, ul. Ogrodowa 3, LusowoPowszechnyNieObwód obejmuje sołectwa: Batorowo, Lusowo, Swadzim i Sady.
3Szkoła Podstawowa, ul. Kościelna 46/48, PrzeźmierowoPowszechnyTakObwód obejmuje część sołectwa Przeźmierowo w granicach: południowej strony ul. Poznańskiej tzw. trasy-A2 w kierunku Poznania, do wysokości ul. Granicznej i Leśnej wzdłuż południowej strony ul. Leśnej do skrzyżownia z ul. Rynkową, wzdłuż zachodniej strony ul. Rynkowej do skrzyżowania z ul. Łanowa, południową stroną ul. Łanowej do skrzyżowania z ul. Wysokogotowską, wschodnią stronę ul. Wysokogotowskiej do skrzyżownia z ul. Akacjową, wzdłuż zachodniej strony ul. Akacjowej do ul. Leśnej, ul. Leśną za zachód do granicy administracyjnej sołectwa.
4Świetlica Wiejska, ul. Wiśniowa 8 A, JankowicePowszechnyNieObwód obejmuje sołectwa: Ceradz Kościelny, Jankowice, Sierosław, Lusówko w tym wsie: Lusówko, Otowo, Rozalin.
5Gimnazjum przy AULI, ul. Wypoczynkowa 93, BaranowoPowszechnyTakObwód obejmuje sołectwa: Baranowo, Chyby.
6Szkoła Podstawowa, ul. Kościelna 46/48, PrzeźmierowoPowszechnyTakObwód obejmuje sołectwo Wysogotowo i część sołectwa Przeźmierowo w granicach: południowej strony ul. Łanowej do skrzyżowania z ul. Wysogotowską, zachodnią stroną ul. Wysogotowskiej do skrzyżowania z ul. Akacjową, po zachodniej stronie ul. Akacjowej wzdłuż południowej strony ul. Olszynowej i Sosnowej do skrzyżownia z ul. Rynkową, zachodnią stroną ul. Rynkowej do Łanowej.
7GOK SEZAM, Ogrodowa 14, Tarnowo PodgórnePowszechnyTakObwód obejmuje część sołectwa Tarnowo Podgórne w granicach: południowej strony ul. Poznańskiej do skrzyżownia z ul. Szkolną, od zachodniej strony ul. Szkolnej do skrzyżownia z ul. 23 Października, wzdłuż po południowej stronie ul. 23 Października w kierunku zachodnim do granicy administracyjnej sołectwa.
8Szkoła Podstawowa, ul. Szkolna5, Tarnowo PodgórnePowszechnyNieObwód obejmuje sołectwa: Góra, Kokoszczyn, Rumianek.
9Szkoła Podstawowa, ul. Kościelna 46/48, PrzeźmierowoPowszechnyTakObwód obejmuje część sołectwa Przeźmierowo w granicach: od granicy sołectwa na wschodzie i skrzyżowania ul. Rzemieślniczej z ul. Kościelną, na zachód ul. Kościelną do skrzyżowania z ul. Graniczną, zachodnią stroną ul. Granicznej do skrzyżowania z ul. Leśną, wzdłuż południowej strony ul. Leśnej do skrzyżownia z ul. Rynkową, wzdłuż wschodniej strony ul. Rynkowej do granic sołectwa na południu i wschodzie.
10Areszt Śledczy w Poznaniu Oddział Zamiejscowy Baranowo, ul.Budowlanych 14, BaranowoAreszt śledczyNieAreszt Śledczy w Poznaniu, Odział Zamiejscowy Baranowo ul. Budowlanych 14, Baranowo Dane statystyczne Akty Prawne Organy wyborcze Komitety wyborcze i Kandydaci Frekwencja Wyniki Szukaj Komunikaty Wykonawca